PG1083.323NL Pulse Electronics
  • More about PG1083.323NL Pulse Electronics
    PG1083.323NL Pulse Electronics
    PG1083.323NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG1083.323NL is described as FIXED IND 32UH 9A 21.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.