PG0936.282NL Pulse Electronics
  • More about PG0936.282NL Pulse Electronics
    PG0936.282NL Pulse Electronics
    PG0936.282NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0936.282NL is described as FIXED IND 2.8UH 24A 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK