PG0936.253NLT Pulse Electronics
  • More about PG0936.253NLT Pulse Electronics
    PG0936.253NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0936.253NLT is described as FIXED IND 25UH 7A 19.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.