PG0936.183NLT Pulse Electronics
  • More about PG0936.183NLT Pulse Electronics
    PG0936.183NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0936.183NLT is described as FIXED IND 18UH 9.8A 13.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.