PG0936.183NL Pulse Electronics
  • More about PG0936.183NL Pulse Electronics
    PG0936.183NL Pulse Electronics
    PG0936.183NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0936.183NL is described as FIXED IND 18UH 9.8A 13.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM