PG0936.162NL Pulse Electronics
  • More about PG0936.162NL Pulse Electronics
    PG0936.162NL Pulse Electronics
    PG0936.162NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0936.162NL is described as FIXED IND 1.6UH 31A 1.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM