PG0871.922NL Pulse Electronics
  • More about PG0871.922NL Pulse Electronics
    PG0871.922NL Pulse Electronics
    PG0871.922NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0871.922NL is described as FIXED IND 9.2UH 4.9A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE