PG0871.472NLT Pulse Electronics
  • More about PG0871.472NLT Pulse Electronics
    PG0871.472NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0871.472NLT is described as FIXED IND 4.7UH 6.7A 17 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"