PG0871.472NL Pulse Electronics
  • More about PG0871.472NL Pulse Electronics
    PG0871.472NL Pulse Electronics
    PG0871.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0871.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 6.7A 17 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"