PG0642.472NL Pulse Electronics
  • More about PG0642.472NL Pulse Electronics
    PG0642.472NL Pulse Electronics
    PG0642.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0642.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 9A 18.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"