PG0426.152NL Pulse Electronics
  • More about PG0426.152NL Pulse Electronics
    PG0426.152NL Pulse Electronics
    PG0426.152NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0426.152NL is described as FIXED IND 1.5UH 9A 11.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.