PG0255.222NLT Pulse Electronics
  • More about PG0255.222NLT Pulse Electronics
    PG0255.222NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0255.222NLT is described as FIXED IND 2.2UH 13A 7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.