PG0220.252NL Pulse Electronics
  • More about PG0220.252NL Pulse Electronics
    PG0220.252NL Pulse Electronics
    PG0220.252NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0220.252NL is described as FIXED IND 2.5UH 14A 5.5 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.