PG0200.182NL Pulse Electronics
  • More about PG0200.182NL Pulse Electronics
    PG0200.182NL Pulse Electronics
    PG0200.182NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0200.182NL is described as FIXED IND 1.8UH 19A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.