PG0138.472NLT Pulse Electronics
  • More about PG0138.472NLT Pulse Electronics
    PG0138.472NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0138.472NLT is described as FIXED IND 4.7UH 10.2A 12.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.