PG0087.472NL Pulse Electronics
  • More about PG0087.472NL Pulse Electronics
    PG0087.472NL Pulse Electronics
    PG0087.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0087.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 2.8A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM