PG0087.332NLT Pulse Electronics
  • More about PG0087.332NLT Pulse Electronics
    PG0087.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0087.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 2A 55 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.