PG0087.222NL Pulse Electronics
  • More about PG0087.222NL Pulse Electronics
    PG0087.222NL Pulse Electronics
    PG0087.222NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0087.222NL is described as FIXED IND 2.2UH 4.2A 45 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.