PG0085.222NLT Pulse Electronics
  • More about PG0085.222NLT Pulse Electronics
    PG0085.222NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0085.222NLT is described as FIXED IND 2.2UH 1.1A 46 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.