PG0085.152NL Pulse Electronics
  • More about PG0085.152NL Pulse Electronics
    PG0085.152NL Pulse Electronics
    PG0085.152NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0085.152NL is described as FIXED IND 1.5UH 2.6A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.