PG0083.472NLT Pulse Electronics
  • More about PG0083.472NLT Pulse Electronics
    PG0083.472NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0083.472NLT is described as FIXED IND 4.7UH 4.5A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.