PG0083.232NLT Pulse Electronics
  • More about PG0083.232NLT Pulse Electronics
    PG0083.232NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0083.232NLT is described as FIXED IND 2.3UH 7A 18 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.