PG0083.182NL Pulse Electronics
  • More about PG0083.182NL Pulse Electronics
    PG0083.182NL Pulse Electronics
    PG0083.182NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0083.182NL is described as FIXED IND 1.8UH 8A 16 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.