PG0077.282NLT Pulse Electronics
  • More about PG0077.282NLT Pulse Electronics
    PG0077.282NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0077.282NLT is described as FIXED IND 2.8UH 19A 4.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.