PG0077.142NLT Pulse Electronics
  • More about PG0077.142NLT Pulse Electronics
    PG0077.142NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0077.142NLT is described as FIXED IND 1.4UH 27A 2.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.