PG0063.152NLT Pulse Electronics
  • More about PG0063.152NLT Pulse Electronics
    PG0063.152NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0063.152NLT is described as FIXED IND 1.5UH 3A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.