PG0016.472NL Pulse Electronics
  • More about PG0016.472NL Pulse Electronics
    PG0016.472NL Pulse Electronics
    PG0016.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0016.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 2.3A 34 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM