PG0016.333NL Pulse Electronics
  • More about PG0016.333NL Pulse Electronics
    PG0016.333NL Pulse Electronics
    PG0016.333NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0016.333NL is described as FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.