PG0016.153NL Pulse Electronics
  • More about PG0016.153NL Pulse Electronics
    PG0016.153NL Pulse Electronics
    PG0016.153NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0016.153NL is described as FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.