PG0015.153NLT Pulse Electronics
  • More about PG0015.153NLT Pulse Electronics
    PG0015.153NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0015.153NLT is described as FIXED IND 15UH 2.27A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.