PG0006.462NLT Pulse Electronics
  • More about PG0006.462NLT Pulse Electronics
    PG0006.462NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0006.462NLT is described as FIXED IND 4.6UH 9A 10.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.