PF0601.683NLT Pulse Electronics
  • More about PF0601.683NLT Pulse Electronics
    PF0601.683NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0601.683NLT is described as FIXED IND 68UH 420MA 765 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.