PF0601.334NLT Pulse Electronics
  • More about PF0601.334NLT Pulse Electronics
    PF0601.334NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0601.334NLT is described as FIXED IND 330UH 190MA 3.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.