PF0601.224NLT Pulse Electronics
  • More about PF0601.224NLT Pulse Electronics
    PF0601.224NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0601.224NLT is described as FIXED IND 220UH 230MA 2.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH