PF0601.123NLT Pulse Electronics
  • More about PF0601.123NLT Pulse Electronics
    PF0601.123NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0601.123NLT is described as FIXED IND 12UH 1A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.