PF0581.563NLT Pulse Electronics
  • More about PF0581.563NLT Pulse Electronics
    PF0581.563NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0581.563NLT is described as FIXED IND 56UH 1A 199 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.