PF0581.333NLT Pulse Electronics
  • More about PF0581.333NLT Pulse Electronics
    PF0581.333NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0581.333NLT is described as FIXED IND 33UH 1.3A 115 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.