PF0581.273NLT Pulse Electronics
  • More about PF0581.273NLT Pulse Electronics
    PF0581.273NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0581.273NLT is described as FIXED IND 27UH 1.5A 96 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK