PF0581.223NLT Pulse Electronics
  • More about PF0581.223NLT Pulse Electronics
    PF0581.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0581.223NLT is described as FIXED IND 22UH 1.7A 84 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.