PF0581.183NLT Pulse Electronics
  • More about PF0581.183NLT Pulse Electronics
    PF0581.183NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0581.183NLT is described as FIXED IND 18UH 1.9A 66 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"