PF0581.103NLT Pulse Electronics
  • More about PF0581.103NLT Pulse Electronics
    PF0581.103NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0581.103NLT is described as FIXED IND 10UH 2.5A 43 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"