PF0580.222NLT Pulse Electronics
  • More about PF0580.222NLT Pulse Electronics
    PF0580.222NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0580.222NLT is described as FIXED IND 2.2UH 2.2A 49 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.