PF0580.182NLT Pulse Electronics
  • More about PF0580.182NLT Pulse Electronics
    PF0580.182NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0580.182NLT is described as FIXED IND 1.8UH 2.4A 45 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.