PF0560.522NL Pulse Electronics
  • More about PF0560.522NL Pulse Electronics
    PF0560.522NL Pulse Electronics
    PF0560.522NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0560.522NL is described as FIXED IND 5.2UH 5.4A 22 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH