PF0560.333NL Pulse Electronics
  • More about PF0560.333NL Pulse Electronics
    PF0560.333NL Pulse Electronics
    PF0560.333NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0560.333NL is described as FIXED IND 33UH 2.2A 93 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F