PF0560.152NL Pulse Electronics
  • More about PF0560.152NL Pulse Electronics
    PF0560.152NL Pulse Electronics
    PF0560.152NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0560.152NL is described as FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM