PF0560.103NLT Pulse Electronics
  • More about PF0560.103NLT Pulse Electronics
    PF0560.103NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0560.103NLT is described as FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.