PF0552.472NL Pulse Electronics
  • More about PF0552.472NL Pulse Electronics
    PF0552.472NL Pulse Electronics
    PF0552.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. PF0552.472NL is described as FIXED IND ARRAY 4.7UH 7.18A. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK