PF0504.392NLT Pulse Electronics
  • More about PF0504.392NLT Pulse Electronics
    PF0504.392NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0504.392NLT is described as FIXED IND 3.9UH 11.7A 6.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"