PF0504.122NLT Pulse Electronics
  • More about PF0504.122NLT Pulse Electronics
    PF0504.122NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0504.122NLT is described as FIXED IND 1.2UH 17.7A 2.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"